All in Lyon | Charme quartier Montchat

4 Rue Roux Soignat, 69003 Lyon, Francie

  • Až pro 4 hosty
  • Až 43 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

All in Lyon | Charme quartier Montchat leží 3,99 km od centra. Ubytování nabízí parkování a bezplatné Wi-Fi. Tato stránka umožňuje prohlédnout si fotografie, zobrazit dostupné pokoje a zkontrolovat ceny a dostupnost.

Obytná plocha činí 43 m². Ubytování zahrnuje jednu ložnici. Celkem se zde mohou ubytovat až čtyři osoby. V ložnici stojí manželská postel. Ubytování zahrnuje kuchyň a pračku. Součástí nabídky jsou parkoviště a Wi-Fi.

All in Lyon | Charme quartier Montchat je apartmán nacházející se ve městě Lyon.

Vzdálenost od apartmánu k místu Part-Dieu je 4,9 km.

Vzdálenosti k vybraným místům

  • Part-Dieu4,9 km
  • Cinéma5,4 km
  • Musée des Beaux-Arts de Lyon5,8 km
  • Lyon Perrache6,6 km
  • Théâtre antique de Fourvière6,9 km
  • Bazilika Panny Marie z Fourvière7,2 km
  • Letiště Lyon – Saint Exupery24 km

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~3 577 Kč

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • pračka

4 osoby43 m²vlastní koupelna

All in Lyon | Charme quartier Montchat - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Výtah

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdDo

Děti a přistýlky

Hosté musí být starší 18 let pro check-in.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Ubytování může vyžadovat kauci ve výši 500.00 EUR.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

This apartment is on the 1st floor without elevator.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • anglicky
  • francouzsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 6938312750669

All in Lyon | Charme quartier Montchat na mapě: Lyon

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „All in Lyon | Charme quartier Montchat“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 16:00 do 20:00. Odhlášení: do 11:00.

Je u objektu „All in Lyon | Charme quartier Montchat“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „All in Lyon | Charme quartier Montchat“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je All in Lyon | Charme quartier Montchat určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Kde se nachází All in Lyon | Charme quartier Montchat?

Ubytování se nachází ve městě Lyon.

Co se nachází v okolí ubytování „All in Lyon | Charme quartier Montchat“?

Part-Dieu se nachází ve vzdálenosti 4,9 km od ubytování.

Recenze ubytování All in Lyon | Charme quartier Montchat

Průměrné hodnocení z 37 recenzí na Booking.com je 7,4/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O All in Lyon | Charme quartier Montchat zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na book-lyon-hotels.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10