Bel et spacieux appartement de 84 m² avec parking très proche du Métro Garibaldi

Apartament

Lyon, Francja107 COURS GAMBETTA, 69003

  • Do 6 osób
  • Powierzchnia: 84 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 3

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Jak sprawdzić dostępność w obiekcie Bel et spacieux appartement de 84 m² avec parking très proche du Métro Garibaldi?

Wybierz termin pobytu i kliknij „Zobacz dostępność”. Jeśli obiekt nie będzie dostępny, zobaczysz podobne obiekty w wybranym terminie lub propozycje innych dat.

„Apartament” ma 84 m² i mieści do 6 osób. Układ obejmuje 3 sypialnie. Posiłki można przygotowywać w kuchni lub aneksie kuchennym. W tym apartamencie można korzystać z pralki. Bel et spacieux appartement de 84 m² avec parking très proche du Métro Garibaldi znajduje się w miejscowości Lyon.

Obiekt ma taras. Dworzec kolejowy Part-Dieu znajduje się 1,3 km od obiektu.

Odległości są orientacyjne. Długość trasy może się różnić.

Odległości do wybranych miejsc

Dworzec kolejowy Part-Dieu1,3 km
Muzeum2,9 km
Muzeum Sztuk Pięknych w Lyonie3,4 km
Dworzec kolejowy Lyon Perrache4,1 km

Czy ten obiekt odpowiada Twoim potrzebom?

Może pasować, jeśli…

Wybór pokoi

Apartament

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Pobyt dzieci jest dozwolony.

Internet

Wi-Fi jest dostępne. Korzystanie jest bezpłatne.

Parking

Parking jest dostępny. Usługa jest dostępna na terenie obiektu. Korzystanie jest bezpłatne.

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Informacja obiektu — język oryginału

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Obiektem zarządza osoba prywatna.

Języki
  • AR
  • angielski
  • francuski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 6938312483722

Bel et spacieux appartement de 84 m² avec parking très proche du Métro Garibaldi - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • taras
  • winda

Bel et spacieux appartement de 84 m² avec parking très proche du Métro Garibaldi na mapie: Lyon

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest minimalny wiek przy samodzielnym zameldowaniu?

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Czy można przyjechać ze zwierzęciem?

Zwierzęta nie są akceptowane.

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania?

Zameldowanie: od 16:00 do 23:00. Wymeldowanie: od 01:00 do 11:00.

Jakie zakwaterowanie oferuje obiekt?

Apartament: do 6 osób; 84 m²; liczba sypialni: 3. Zobacz także szczegóły wyposażenia.

Czy można samodzielnie gotować lub zrobić pranie?

W tym apartamencie do dyspozycji są kuchnia lub aneks kuchenny oraz pralka.

Czy jest parking i czy obowiązuje opłata?

Parking jest dostępny. Usługa jest dostępna na terenie obiektu. Korzystanie jest bezpłatne.

Czy jest Wi-Fi i czy obowiązuje opłata?

Wi-Fi jest dostępne. Korzystanie jest bezpłatne.

Jak daleko od obiektu „Bel et spacieux appartement de 84 m² avec parking très proche du Métro Garibaldi” znajduje się Jean Macé?

Jean Macé znajduje się 1,3 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Bel et spacieux appartement de 84 m² avec parking très proche du Métro Garibaldi” znajduje się lotnisko „Aéroport de Lyon-Bron”?

Aéroport de Lyon-Bron znajduje się 7,1 km od obiektu.

Opinie o Bel et spacieux appartement de 84 m² avec parking très proche du Métro Garibaldi

Średnia ocena z 11 opinii gości to 9,7/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Bel et spacieux appartement de 84 m² avec parking très proche du Métro Garibaldi. Dodaj swoją na book-lyon-hotels.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10