Hôtel Boutique Richelieu, Lyon Gare Part-Dieu

25 rue Lalande, Part Dieu, 69006 Lyon, Francie

  • Až pro 2 hosty
  • Až 30 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Hôtel Boutique Richelieu, Lyon Gare Part-Dieu má průměrné hodnocení hostů 7,6/10 (2 988 hodnocení). Vzdálenost do centra je 2,25 km. Ubytování nabízí mimo jiné bezplatné Wi-Fi, parkování a bar.

Hôtel Boutique Richelieu, Lyon Gare Part-Dieu je 3hvězdičkový hotel v Lyonu. K vlakovému nádraží Lyon-Part-Dieu je to asi 5 minut chůze, takže příjezd i odjezd zůstává rychlý a přímočarý.

Interiér a vybavení

Ubytování pracuje s klimatizací, výtahem a bezplatným Wi-Fi, přičemž v pokojích nechybí TV s plochou obrazovkou s programy Canal+, telefon ani trezor. Součástí zázemí je také bar, jídelna s kontinentální snídaní, pokojová služba dostupná 24 hodin denně, parkovací garáž, parkoviště v objektu a služba čištění oděvů, hotel navíc počítá s požárním alarmem.

  • Standard Single Room with Double Bed Train Side - dvoulůžko, dvojitá zvukotěsná okna.
  • Standard Queen Room with Queen Bed Balcony Side - vlastní koupelna se sprchou a fénem, topení, výhled do vnitřního dvora.
  • Superior King Room with King Bed and Balcony - balkon, výhled do vnitřního dvora, vlastní koupelna se sprchou.
  • Executive King Room with King Bed and Balcony - prostornější provedení, balkon, výhled do vnitřního dvora, vlastní koupelna se sprchou.
  • Superior Double Room with Two Single Beds and Balcony - dvě samostatná lůžka, balkon, výhled na město, vlastní koupelna se sprchou.

Objevujte okolí

Nejbližším výrazným bodem v okolí je Tour Part-Dieu, která stojí 800 m od hotelu. V obchodní čtvrti Lyonu působí jako jasná orientační dominanta a současně připomíná, jak blízko jsou odsud pracovní i městské cíle.

Gastronomie

  • Na King Marcel Part Dieu je to 140 m.
  • Made in France leží 180 m od hotelu.
  • Nagoya se nachází 190 m odsud.

Příroda a relaxace

  • Jardin Germain Charmettes je vzdálen 700 m.
  • Square René Fusier leží 1,7 km od hotelu.
  • Jardin Suzanne Buisson se nachází 1,8 km odsud.

Doprava

  • Brotteaux je vzdáleno 300 m.
  • Part-Dieu leží 410 m od hotelu.
  • Lyon Jean Macé je od ubytování 3 km.

Praktické detaily pobytu

Hotel má 37 pokojů. Veřejné prostory i pokoje jsou klimatizované a k dispozici je výtah. Wi-Fi je zdarma.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~1 999 Kč

Nabídka pokojů

Standard Queen Room with Queen Bed Balcony Side

  • vlastní koupelna
  • balkon
  • klimatizace

2 osoby16 m²vlastní koupelna

Hôtel Boutique Richelieu, Lyon Gare Part-Dieu - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Parkování v areálu
  • Klimatizované pokoje
  • všechny prostory nekuřácké
  • bar
  • Každodenní úklid
  • Recepční služby 24 hodin denně
  • Služby pokoje

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Vezměte prosím na vědomí, že hotel má pouze 3 parkovací místa.

Pokud si přejete místo rezervovat, kontaktujte prosím hotel předem.

Upozorňujeme vás, že hosté odpovídají za jakékoli škody, které mohou v pokoji způsobit.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Hôtel Boutique Richelieu, Lyon Gare Part-Dieu“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 14:00. Odhlášení: do 11:00.

Je u objektu „Hôtel Boutique Richelieu, Lyon Gare Part-Dieu“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Hôtel Boutique Richelieu, Lyon Gare Part-Dieu“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Hôtel Boutique Richelieu, Lyon Gare Part-Dieu určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 2 hosty.

Má Hôtel Boutique Richelieu, Lyon Gare Part-Dieu restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování se podává snídaně.

Kde se nachází Hôtel Boutique Richelieu, Lyon Gare Part-Dieu?

Ubytování se nachází ve městě Lyon.

Hôtel Boutique Richelieu, Lyon Gare Part-Dieu na mapě: Lyon

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Hôtel Boutique Richelieu, Lyon Gare Part-Dieu

Průměrné hodnocení z 2 988 recenzí na Booking.com je 7,6/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Marco 01 - 2026
7/10

Lokalita byla fakt skvělá, jen pár minut chůze od nádraží. Naše ložnice byla čistá a postel pohodlná. Noční recepční byl přátelský, ale snídani jsme nevyzkoušeli, protože jsme měli brzký vlak. Místo mělo dobrou hodnotu za peníze.

ℹ) Recenze Hôtel Boutique Richelieu, Lyon Gare Part-Dieu nevyjadřují stanovisko book-lyon-hotels.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10