Jusquà 6 personnes au coeur du Vieux Lyon

60 Rue Saint-Georges, 69005 Lyon, Francie

  • Až pro 6 hostů
  • Až 32 m²
  • Ložnice: 2

Jusquà 6 personnes au coeur du Vieux Lyon se nachází 590 m od centra. V recenzích ubytování získává 6,3/10 (106 hodnocení). Ubytování nabízí mimo jiné rodinné pokoje, pobyt s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi.

Přehled ubytování

Apartmán Jusquà 6 personnes au coeur du Vieux Lyon se nachází v centru Lyonu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Díky poloze ve Starém Lyonu je vhodný pro pobyt s rychlým přístupem k historickým památkám i městské dopravě.

  • Typ: Apartmán
  • Velikost: 1 pokoj

Ubytování a relaxace

Ubytování má dvě ložnice, obývací prostor s TV s plochou obrazovkou a kuchyňský kout s jídelní částí, lednicí, mikrovlnnou troubou a varnou deskou. Součástí je vlastní koupelna se sprchou a fénem, k dispozici jsou ručníky, ložní prádlo, topení, soukromý vchod, pračka a výhled do vnitřního dvora. V celém prostoru funguje Wi-Fi.

Možnosti ubytování:

  • Apartmán: 4 lůžka

Lokalita a doprava

Pěšky (do 1,5 km)

V bezprostředním okolí najdete restaurace přibližně 50 m od ubytování a dětské hřiště PL. Benoit Crepu asi 160 m daleko. Stanice Vieux Lyon je vzdálená 330 m, Musée Miniature et Cinéma zhruba 500 m a Eglise Saint-Just přibližně 550 m. Na dosah jsou také Manécanterie a další místa v historickém jádru města.

Doprava a dále (nad 1,5 km)

Musée des Beaux-Arts de Lyon, Théâtre antique de Fourvière a Bazilika Panny Marie z Fourvière patří mezi cíle v širším centru. Lyon Perrache nádraží je vzdálené 1,4 km, Part-Dieu nádraží 3,9 km a Musée des Confluences 4,5 km. Letiště Lyon - Saint Exupery leží 28 km od ubytování.

Praktické detaily

Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech. K dispozici je požární alarm.

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 908 Kč

Nabídka pokojů

Apartmán

  • vlastní koupelna
  • kuchyňský kout
  • pračka

6 osob32 m²vlastní koupelna

Jusquà 6 personnes au coeur du Vieux Lyon - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Pokoje pro rodiny
  • všechny prostory nekuřácké
  • Přítomnost domácích mazlíčků povolena

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd
OdjezdDo

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

When you make your reservation, you will receive an automatic Swikly link, which is a secure and universally recognized deposit system.

You will be asked to provide a credit card imprint for €500; no money will be transferred.

This service, which protects both parties, costs €8 and is payable by the traveler.

A joint inventory check will be offered online upon your arrival and departure.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 6938512353014
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Jusquà 6 personnes au coeur du Vieux Lyon“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 16:00. Odhlášení: do 12:00.

Je v ubytování „Jusquà 6 personnes au coeur du Vieux Lyon“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Pro kolik hostů je Jusquà 6 personnes au coeur du Vieux Lyon určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 6 hostů.

Nabízí Jusquà 6 personnes au coeur du Vieux Lyon vybavení pro rodiny?

Na místě je k dispozici vybavení pro rodiny.

Kde se nachází Jusquà 6 personnes au coeur du Vieux Lyon?

Ubytování se nachází ve městě Lyon.

Jusquà 6 personnes au coeur du Vieux Lyon na mapě: Lyon

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Jusquà 6 personnes au coeur du Vieux Lyon

Průměrné hodnocení z 106 recenzí na Booking.com je 6,3/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Jusquà 6 personnes au coeur du Vieux Lyon zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na book-lyon-hotels.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10