Le Cocon On Dîne

Apartmán

Lyon, Francie8 Petite Rue de Monplaisir, 69008

  • Až pro 2 hosty
  • Rozloha: 25 m²
  • Ložnice: 1

Vyberte data a zobrazte ceny

Orientační cena za noc: ~2 580 Kč

  • Prohlížení zdarmaZa prohlížení nabídek nic neplatíte.
  • Bez závazkůSamotným výběrem termínu nic nerezervujete.
  • Poznejte ubytování předemFotografie, vybavení a recenze na jednom místě.
  • Jasné podmínkyPlatební a storno podmínky uvidíte před potvrzením.

Jak zjistit dostupnost ubytování Le Cocon On Dîne?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Le Cocon On Dîne se nachází v obci Lyon. „Apartmán s 1 ložnicí“ má 25 m² a pojme až 2 osoby. K přípravě jídla slouží kuchyň nebo kuchyňský kout. V tomto apartmánu můžete využívat vlastní koupelnu a lednici. Vybavení kuchyně: varná deska, mikrovlnná trouba, lednice, kávovar.

Musée des Beaux-Arts de Lyon je 3,8 km od ubytování.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Part-Dieu1,8 km
Cinéma3,3 km
Musée des Beaux-Arts de Lyon3,8 km
Lyon Perrache4,6 km

Odpovídá toto ubytování vašim potřebám?

Může vám vyhovovat, pokud…

  • Plánujete si připravovat jídlo? V ubytování „Apartmán s 1 ložnicí“ je kuchyň nebo kuchyňský kout.Zobrazit podrobnosti
  • V ubytování Le Cocon On Dîne můžete během pobytu používat Wi-Fi zdarma.Zobrazit podrobnosti

Ověřte před rezervací

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezdod do

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Pobyt dětí je povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 300 EUR. Úhrada: kreditní karta; 7 dní před přihlášením. Vrácení: kreditní karta; 7 dní po odhlášení.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování — původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • anglicky
  • francouzsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • 6938812369460

Le Cocon On Dîne - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké

Le Cocon On Dîne na mapě: Lyon

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Vyžaduje Le Cocon On Dîne zálohu?

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 300 EUR. Úhrada: kreditní karta; 7 dní před přihlášením. Vrácení: kreditní karta; 7 dní po odhlášení.

Jaké jsou časy příjezdu a odjezdu v Le Cocon On Dîne?

Přihlášení: od 16:00 do 22:00. Odhlášení: od 06:00 do 10:00.

Jaké ubytování nabízí Le Cocon On Dîne?

Apartmán s 1 ložnicí: až 2 osoby; 25 m²; počet ložnic: 1; Velká manželská postel (velikosti King). Podívejte se také na podrobnosti o vybavení.

Lze si v ubytování Le Cocon On Dîne vařit?

V tomto apartmánu je kuchyň nebo kuchyňský kout. Vybavení kuchyně: varná deska, mikrovlnná trouba, lednice, kávovar.

Povoluje Le Cocon On Dîne domácí zvířata a účtuje příplatek?

Domácí zvířata nejsou povolena.

Je Wi-Fi v Le Cocon On Dîne zdarma?

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Jaké vybavení nabízí ubytování v Le Cocon On Dîne?

Apartmán s 1 ložnicí: lednice, fén, ručníky.

Jaký je minimální věk pro samostatné přihlášení?

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Jak daleko je Monplaisir - Lumière od ubytování „Le Cocon On Dîne“?

Monplaisir - Lumière se nachází 750 m od ubytování.

Jak daleko je letiště „Aéroport de Lyon-Bron“ od ubytování „Le Cocon On Dîne“?

Aéroport de Lyon-Bron se nachází 6,6 km od ubytování.

Recenze ubytování Le Cocon On Dîne

Průměrné hodnocení z 138 recenzí hostů je 8,3/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Clementine11 - 2024
8/10

Byt byl dobře vybavený a teplý, s jednoduchým přístupem k metru Sans Souci, odkud jsme se dostali do centra města. Pokoj i koupelna nám přišli prostorné pro jednu osobu. Nábytek z IKEA nám vyhovoval a Nespresso kávovar fungoval skvěle.

ℹ) Recenze Le Cocon On Dîne nevyjadřují stanovisko book-lyon-hotels.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10