Mercure Lyon Centre Beaux-Arts

73-75 Rue du Président Edouard Herriot, 69002 Lyon, Francja

  • Do 2 osób
  • Do 25 m²
  • Sypialnie: 1

Mercure Lyon Centre Beaux-Arts znajduje się 385 m od centrum. Goście oceniają obiekt na 8,5/10 (1 586 opinii). Na miejscu obiekt udostępnia m.in. klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi oraz pobyt ze zwierzętami.

Mercure Lyon Centre Beaux-Arts to 4-gwiazdkowy hotel w Lyonie, mieszczący się w XIX-wiecznym budynku w centrum miasta. Obiekt dysponuje 76 pokojami i pełni funkcję miejskiej bazy pobytowej z szybkim dostępem do centrum, komunikacji i usług codziennych.

Funkcjonalność i wyposażenie

W strefie pobytu hotel zapewnia klimatyzację, bezpłatne WiFi oraz dostęp do internetu, co wspiera zarówno wypoczynek, jak i pracę zdalną. Pokoje są wyposażone w minibar, telewizor z płaskim ekranem i kanałami satelitarnymi, a także w czajnik elektryczny i ekspres do kawy, śniadanie można zjeść w sali śniadaniowej lub zamówić do pokoju. Komfort codziennego użytkowania uzupełniają łazienka z wanną albo kabiną prysznicową, szafa lub garderoba, pościel, ręczniki oraz łóżka lub łóżeczka dla dzieci. Do dyspozycji są też udogodnienia techniczne i serwisowe: radio, telefon, stacja dokująca do iPoda, obsługa pokoju, szlafrok w wybranych pokojach oraz całość dostępna dla wózków inwalidzkich.

  • Pokój Dwuosobowy typu Classic - zapewnia klimatyzację, minibar, telewizor satelitarny i prywatną łazienkę z wanną albo prysznicem.
  • Pokój typu Classic z 2 łóżkami pojedynczymi - oferuje układ z dwoma łóżkami, klimatyzację oraz łazienkę z wanną albo prysznicem.
  • Pokój Dwuosobowy typu Privilege - zwiększa komfort dzięki większej przestrzeni, bezpłatnemu minibarowi z napojami bezalkoholowymi, szlafrokom i ekspresowi Nespresso.

Kontekst lokalizacyjny i odległości

Położenie w centrum Lyonu zapewnia szybki dostęp do placu Bellecour, Starego Miasta, transportu publicznego, restauracji oraz punktów handlowych i kulturalnych.

W pobliżu (do 500 m)

  • Restaurant Meiji Era - 50 m
  • Restaurant Sarl Doure - 90 m
  • Restaurant Cafe des Jacobins - 90 m
  • Place des Jacobins - 100 m
  • Hôtel Dieu - 240 m
  • Parc de lHôtel de Ville - 280 m
  • Metro Cordeliers Metro Station - 320 m
  • Musee de l'Imprimerie de Lyon - 330 m

Krótki spacer (od 500 m do 2 km)

  • Train Lyon Perrache Train Station - 1.6 km

Dalsza okolica i komunikacja (powyżej 2 km)

  • Parc de la Tête d'Or - 2.4 km
  • Musée des Confluences - 3.4 km
  • Institut &, Musee Lumiere - 4 km
  • Lyon-Bron Airport - 8.7 km
  • Lyon - Saint Exupery Airport - 21.2 km
  • Saint-Étienne - Bouthéon Airport - 68.2 km

Logistyka pobytu

Na miejscu działa całodobowa recepcja, dostępne są sale konferencyjne, przechowalnia bagażu, codzienne gazety, ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie oraz transfer. Dla zmotoryzowanych dostępny jest publiczny parking w odległości 200 m za dodatkową opłatą, a stacja metra Bellecour znajduje się 300 m od hotelu.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~673 zł

Wybór pokoi

Pokój Dwuosobowy typu Classic

  • prywatna łazienka
  • widok na miasto
  • klimatyzacja

2 osoby20 m²prywatna łazienka

Mercure Lyon Centre Beaux-Arts - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • klimatyzowane pokoje
  • całkowity zakaz palenia
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • bar
  • sprzątanie codzienne
  • recepcja czynna całą dobę
  • serwis pokojowy

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

The express breakfast is available in the bar from 06:30 to 12:00 and costs EUR 9.50.

Please note that children under 12 years old can enjoy breakfast for free.

Please note that public parking is available for an extra charge 200 metres from the hotel.

Before parking, guests arriving by car can pull over in front of the hotel and the hotel staff will help to unload luggage.

If you are arriving with your personal vehicle: Our hotel is located in a restricted-traffic zone with access via a digital code.

Please contact reception two days before your arrival to obtain the code.

Przy zameldowaniu wymagany jest ważny dowód tożsamości ze zdjęciem oraz karta kredytowa.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Goście poniżej 18. roku życia mogą zameldować się wyłącznie z rodzicem lub oficjalnym opiekunem.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Mercure Lyon Centre Beaux-Arts”?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy w obiekcie „Mercure Lyon Centre Beaux-Arts” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Mercure Lyon Centre Beaux-Arts”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 2 osoby.

Czy Mercure Lyon Centre Beaux-Arts ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu serwowane jest śniadanie.

Gdzie znajduje się Mercure Lyon Centre Beaux-Arts?

Obiekt znajduje się w miejscowości Lyon.

Mercure Lyon Centre Beaux-Arts na mapie: Lyon

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Mercure Lyon Centre Beaux-Arts

Średnia ocena z 1 586 opinii na Booking.com to 8,5/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Lycia 02 - 2026
9/10

Lokalizacja była idealna, dało się stamtąd łatwo dojść wszędzie po Lyonie. Pokój był wygodny i miał dużo miejsca. Śniadanie było dobre, choć fajnie byłoby, gdyby szybciej uzupełniali jedzenie i dodali więcej warzyw.

ℹ) Opinie gości Mercure Lyon Centre Beaux-Arts nie stanowią oceny serwisu book-lyon-hotels.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10