Suite du Vieux Lyon Cosy & calme - le Quarantaine

24 Rue de la Quarantaine, 69005 Lyon, Francja

  • Do 2 osób
  • Do 35 m²
  • Sypialnie: 1

Suite du Vieux Lyon Cosy & calme - le Quarantaine ma średnią ocenę gości 7,8/10 (112 opinii). Centrum znajduje się 927 m od obiektu. Obiekt oferuje m.in. bezpłatne Wi-Fi oraz taras.

Apartament 3-gwiazdkowy Suite du Vieux Lyon Cosy &, calme - le Quarantaine w Lyonie położony jest w mieście, w którym pierwszym czytelnym punktem orientacyjnym pozostaje Muzeum kina i miniatur w odległości 1,1 km. Już od wejścia widać tu układ nastawiony na spokojny pobyt: taras, całodobową recepcję i prywatne wejście prowadzą do wnętrza, które zostaje w rytmie starego Lyonu.

Wnętrze i udogodnienia

W apartamencie przygotowano jedną sypialnię, kuchnię z lodówką, zmywarką, kuchenką mikrofalową, piekarnikiem, czajnikiem elektrycznym i tosterem, a także łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. Do dyspozycji są ręczniki i pościel, ogrzewanie, biurko, sprzęt do prasowania, telewizor, dostęp do Internetu, Wi-Fi w całym obiekcie oraz odtwarzacz Blu-Ray, a całość dopełnia prywatne wejście i taras.

  • Apartament - 1 sypialnia, 1 łóżko, taras, ekspres do kawy.

Odkrywaj okolicę

Najmocniej wybija się Musée Miniature et Cinéma, oddalone o 1 km. To miejsce dobrze porządkuje pobyt w Lyonie, bo łączy bliskość historycznego centrum z wyraźnym, miejskim kontekstem kultury i filmu. Dzięki temu spacer do jednej z charakterystycznych atrakcji miasta nie wymaga długiego planowania, a okolica zyskuje na intensywności już od pierwszych godzin.

Kultura i zabytki

  • Teatr rzymski Fourviere znajduje się 1,2 km od obiektu, a Bazylika Notre-Dame de Fourvière i Muzeum Sztuk Pięknych w Lyonie są w zasięgu krótkiego wyjścia z centrum.
  • Place des Terreaux leży 2,1 km od apartamentu, podobnie jak Muzeum Sztuk Pięknych w Lyonie, co układa spacer w stronę najbardziej reprezentacyjnych punktów miasta.
  • Musée des Confluences znajduje się 2,9 km od obiektu i domyka trasę dla osób, które łączą miejską zabudowę z muzealnym rytmem.

Kulinaria i smaki

  • L'Annexe des Automates oddalona jest o 370 m, a Wanderlust Lyon o 380 m, więc najbliższe wyjście na posiłek pozostaje szybkie i naturalne.
  • Djams Events znajduje się 420 m od apartamentu, co pozwala zachować swobodę wieczornego planu bez dłuższego dojazdu.

Komunikacja i dojazdy

  • Dworzec kolejowy Lyon Perrache leży 800 m od obiektu, a stacja metra Perrache 850 m dalej, co ułatwia poruszanie się po mieście.
  • Stacja metra Ampere-Victor Hugo znajduje się 1 km od apartamentu, a stacja Lyon-Saint-Paul 1,7 km dalej.
  • Lotnisko Lyon - Saint Exupery oddalone jest o 28 km od obiektu.

Praktyczne informacje o pobycie

Obiekt zapewnia całodobową recepcję, bezpłatne Wi-Fi, taras oraz prywatne wejście. W apartamencie dostępna jest kuchnia, jedna łazienka z prysznicem, ręczniki i pościel, a także ogrzewanie.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~359 zł

Wybór pokoi

Apartament

  • prywatna łazienka
  • kuchnia
  • taras

2 osoby35 m²prywatna łazienka

Suite du Vieux Lyon Cosy & calme - le Quarantaine - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • całkowity zakaz palenia
  • przestronny taras
  • recepcja czynna całą dobę

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

W obiekcie obowiązuje zakaz organizacji wieczorów panieńskich, kawalerskich i podobnych imprez.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • 6938512838806
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Suite du Vieux Lyon Cosy & calme - le Quarantaine”?

Zameldowanie: od 15:00 do 21:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czy w obiekcie „Suite du Vieux Lyon Cosy & calme - le Quarantaine” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Suite du Vieux Lyon Cosy & calme - le Quarantaine”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 2 osoby.

Gdzie znajduje się Suite du Vieux Lyon Cosy & calme - le Quarantaine?

Obiekt znajduje się w miejscowości Lyon.

Suite du Vieux Lyon Cosy & calme - le Quarantaine na mapie: Lyon

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Suite du Vieux Lyon Cosy & calme - le Quarantaine

Średnia ocena z 112 opinii na Booking.com to 7,8/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Qirui 09 - 2023
8/10

To bardzo dobre miejsce na pobyt. Hotel leży blisko centrum, w starej części Lyonu, a jego położenie naprawdę bardzo nam odpowiadało, bo łatwo było stąd dotrzeć do centrum miasta. Pokój był czysty, łóżko niezwykle wygodne, a cały obiekt ogólnie wywarł na nas bardzo dobre wrażenie.

ℹ) Opinie gości Suite du Vieux Lyon Cosy & calme - le Quarantaine nie stanowią oceny serwisu book-lyon-hotels.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10