Appart'hôtel Odalys City - Lyon Centre Confluence

7 cours Bayard, 69002 Lyon, Francja

  • Do 4 osób
  • Do 29 m²
  • Basen
  • Sypialnie: 1

Appart'hôtel Odalys City - Lyon Centre Confluence znajduje się 1,74 km od centrum. Goście oceniają obiekt na 7,5/10 (2 203 opinie). Obiekt zapewnia gościom m.in. parking, bezpłatne Wi-Fi oraz pobyt ze zwierzętami.

Profil obiektu

Confluence to jedna z najbardziej dynamicznych części Lyonu: nowoczesna, dobrze skomunikowana i ustawiona między rzekami, muzeami oraz miejską codziennością. Appart'hôtel Odalys City - Lyon Centre Confluence wpisuje się w ten rytm jako baza dla osób, które chcą łączyć niezależność apartamentu z zapleczem typowym dla pobytu miejskiego. To adres nastawiony na funkcjonalność, szybki dostęp do transportu i sprawne poruszanie się po centrum, bez utraty kontaktu z lokalnym życiem dzielnicy.

Typ obiektu
Aparthotel
Lokalizacja
Lyon
Liczba pokoi
89

Udogodnienia i usługi

Kulinaria i gastronomia
lodówka, czajnik elektryczny, stół jadalny, przybory kuchenne, śniadanie
Technologia i media
dostęp do Internetu, telewizor
Zabezpieczenia i usługi
detektor dymu, codzienne sprzątanie, przechowalnia bagażu, usługa prasowania

Opcje zakwaterowania

W tym obiekcie kluczową rolę gra układ apartamentowy: własny aneks kuchenny, prywatna łazienka i dostęp do telewizji tworzą przestrzeń wygodną zarówno na krótki city break, jak i dłuższy pobyt. Wykończenie w tle dopełniają ogrzewanie oraz twarde, praktyczne materiały, dzięki czemu wnętrza są nastawione na codzienny rytm, a nie wyłącznie efekt wizualny.

Apartament typu Studio Standard (2 osoby dorosłe)
2 łóżka, prysznic, telewizja satelitarna
Apartament typu Comfort (2-4 osoby dorosłe)
sofa, wanna, 2-4 osoby dorosłe, telewizja satelitarna
Pokój jednoosobowy typu Standard
1 łóżko

Odległości i otoczenie

Położenie w Confluence działa na korzyść gościa, który chce mieć miasto pod ręką: blisko stąd do lokali gastronomicznych, terenów spacerowych i punktów komunikacyjnych spinających Lyon z resztą metropolii. W zasięgu krótkiego dojścia są restauracje, ogród miejski oraz strefy nadbrzeżne, a dalej dochodzą ważne adresy kulturalne i przesiadkowe. To okolica, która dobrze obsługuje zarówno tempo zwiedzania, jak i pobyt oparty na pracy, przemieszczaniu się i samodzielnym planowaniu dnia.

Gastronomia i kawiarnie

Inada
90 m
Mr Avarello Nicolo
230 m
Confluence Sushi
270 m

Atrakcje w pobliżu

Jardin dErevan
330 m
Jardin Aquatique Jean Couty
700 m
Musée des Confluences
1.6 km
Tombeaux Romains de Trion
1.7 km
Jardin du Musée des Confluences
1.8 km

Transport publiczny

Lyon Perrache
900 m
Metro Perrache
1.1 km
Metro Ampere-Victor Hugo
1.3 km
Lyon Jean Macé
2.1 km

Lotniska

Lyon - Saint Exupery
27.5 km
Saint-Étienne - Bouthéon
64.2 km
Alpes-Isère
70.1 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~341 zł

Wybór pokoi

Apartament typu Studio Standard (2 osoby dorosłe)

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • wyciszenie

2 osoby23 m²prywatna łazienka

Appart'hôtel Odalys City - Lyon Centre Confluence - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parking na terenie obiektu
  • pływalnia
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • przyjazne zwierzętom domowym
  • sprzątanie codzienne
  • recepcja czynna całą dobę

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt akceptuje zwierzęta, przy czym może być naliczana dodatkowa opłata.
Ważne informacje

Please note that subject to availability, parking places are assigned on the day of your arrival.

Please contact the property for further information.

Contact details can be found on your booking confirmation.

Please note that your credit card may be charged in the event of:

- Damages to the property

- Smoking on the property

- The kitchen not being clean upon departure.

Please note that the car park has a maximum height of 2 metres.

Please note that the name on the credit card and photo identification must match the name on the booking reservation.

If this is not the case, the hotel reserves the right to refuse accommodation.

End-of-stay cleaning is included for stays up to 4 nights.

A cleaning service can be provided upon request and at an extra cost.

A weekly housekeeping service is included for stays of 8 nights or more and includes a change of bed linen and towels.

For stays of 5 to 7 nights, a cleaning service can be provided upon request and at an extra cost.

For reservations of 7 rooms or more, special conditions apply.

Please contact the property for further details.

Dane kontaktowe znajdują się w potwierdzeniu rezerwacji.

Please note that one pet maximum per studio or suite is allowed.

Przy zameldowaniu wymagany jest ważny dowód tożsamości ze zdjęciem oraz karta kredytowa.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośby można wpisać w polu 'Życzenia specjalne' lub zgłosić bezpośrednio, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

W obiekcie obowiązuje zakaz organizacji wieczorów panieńskich, kawalerskich i podobnych imprez.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Appart'hôtel Odalys City - Lyon Centre Confluence”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy Appart'hôtel Odalys City - Lyon Centre Confluence oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Appart'hôtel Odalys City - Lyon Centre Confluence” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Czy Appart'hôtel Odalys City - Lyon Centre Confluence ma basen?

Goście mają dostęp do basenu.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Appart'hôtel Odalys City - Lyon Centre Confluence”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy Appart'hôtel Odalys City - Lyon Centre Confluence ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Gdzie znajduje się Appart'hôtel Odalys City - Lyon Centre Confluence?

Obiekt znajduje się w miejscowości Lyon.

Appart'hôtel Odalys City - Lyon Centre Confluence na mapie: Lyon

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Appart'hôtel Odalys City - Lyon Centre Confluence

Średnia ocena z 2 203 opinii na Booking.com to 7,5/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Anita 09 - 2025
7/10

Pobyt był świetny, obsługa wymiatała. Śniadanie było super, a basen też świetny. Wszyscy tam pracujący byli fantastyczni, a śniadanie po prostu rewelacyjne.

ℹ) Opinie gości Appart'hôtel Odalys City - Lyon Centre Confluence nie stanowią oceny serwisu book-lyon-hotels.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10