Appart'City Classic Lyon Part-Dieu

Aparthotel

Lyon, Francie111-113, Boulevard Vivier-Merle, 69003

  • Až pro 6 hostů
  • Až 40 m²
  • Ložnice: 2
  • Parkování

Vyberte data a zobrazte ceny

Orientační cena za noc: ~1 400 Kč

Jak zjistit dostupnost ubytování Appart'City Classic Lyon Part-Dieu?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Appart'City Classic Lyon Part-Dieu se nachází v obci Lyon. „Apartmán se 2 ložnicemi“ nabízí 40 m² až pro 6 osob.

Ve všech ubytovacích prostorách je kuchyň nebo kuchyňský kout k přípravě jídla.

Ubytování má restauraci a bar.

Vzdálenosti k vybraným místům

Musée des Moulages440 m
Micro-forêt des Alytes1,6 km
Institute of Contemporary Art1,5 km
Jardin Rosa Mir3,8 km

Odpovídá toto ubytování vašim potřebám?

Může vám vyhovovat, pokud…

  • Chcete si vařit: Dvoulůžkové studio s manželskou postelí má kuchyň nebo kuchyňský kout.Zobrazit podrobnosti
  • Potřebujete alespoň dvě ložnice: Apartmán se 2 ložnicemi jich má 2.Zobrazit podrobnosti

Ověřte před rezervací

Nabídka pokojů

Vybavení v každém ubytování

  • Kuchyň nebo kuchyňský kout

Dvoulůžkové studio s manželskou postelí

Apartmán s 1 ložnicí

Apartmán se 2 ložnicemi

Studiový apartmán

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Hosté mladší 18 let se mohou přihlásit pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Pobyt dětí

Ubytovat se mohou hosté všech věkových kategorií.

Pobyt dětí je povolen.

Internet

Wi-Fi je k dispozici. Služba je zdarma.

Parkování

Parkování je k dispozici. Služba je dostupná přímo v ubytování. Informace o ceně není uvedena.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 250 EUR. Úhrada: kreditní karta; při přihlášení. Vrácení: kreditní karta; při odhlášení.

Děti a přistýlky

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 2 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata jsou povolena. Může být účtován poplatek.
Informace ubytování — původní jazyk

Our apartments are move-in ready with a kitchenette and dishware.

Upon your arrival, the bed is made, and towels are provided.

No need to clean upon departure, as housekeeping is included.

Please reserve your Breakfast by contacting the reception in advance

Guests under 18 years old must be accompanied by a parent or legal guardian to check in and stay.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Hosté, kteří ještě nedovršili věku 18 let, se mohou ubytovat pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Jazyky
  • anglicky
  • španělsky
  • francouzsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Appart'City Classic Lyon Part-Dieu - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Domácí zvířata povolena
  • Restaurace
  • Bar
  • Denní úklid

Appart'City Classic Lyon Part-Dieu na mapě: Lyon

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Je vyžadována záloha?

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 250 EUR. Úhrada: kreditní karta; při přihlášení. Vrácení: kreditní karta; při odhlášení.

Jaký je minimální věk pro samostatné přihlášení?

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let. Hosté mladší 18 let se mohou přihlásit pouze s rodičem nebo zákonným zástupcem.

Jsou povolena domácí zvířata?

Domácí zvířata jsou povolena. Mohou být účtovány další poplatky.

Jaké jsou časy přihlášení a odhlášení?

Přihlášení: od 16:00. Odhlášení: do 11:00.

Jaké jsou rozdíly mezi nabízeným ubytováním?

Dvoulůžkové studio s manželskou postelí: až 2 osob; 20 m²; počet ložnic: 1. Apartmán s 1 ložnicí: až 4 osob; 30 m²; počet ložnic: 1. Podívejte se také na podrobnosti o vybavení.

Lze si v ubytování vařit nebo vyprat?

Ve všech ubytovacích prostorách je kuchyň nebo kuchyňský kout.

Je k dispozici parkování a je zpoplatněné?

Parkování je k dispozici. Služba je dostupná přímo v ubytování. Informace o ceně není uvedena.

Je k dispozici Wi-Fi a je zpoplatněné?

Wi-Fi je k dispozici. Služba je zdarma.

Má Appart'City Classic Lyon Part-Dieu restauraci nebo nabízí snídani?

V ubytování je restaurace.

Jak daleko je Monplaisir - Lumière od ubytování „Appart'City Classic Lyon Part-Dieu“?

Monplaisir - Lumière se nachází 1,2 km od ubytování.

Recenze ubytování Appart'City Classic Lyon Part-Dieu

Průměrné hodnocení z 1 564 recenzí hostů je 6,6/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Appart'City Classic Lyon Part-Dieu zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na book-lyon-hotels.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10